Seriale

Szczegóły roli Ahsoki Tano w 2. sezonie „The Mandalorian”

Kilka miesięcy temu sieć zalała fala doniesień o tym, ze w 2. sezonie The Mandalorian będziemy mieli szansę spotkać aktorską wersję uwielbianej przez fanów Ahsoki Tano. Z czasem wieści pośrednio potwierdziła aktorka, która rzekomo wciela się w byłą Jedi – Rosario Dawson – jednak później słuchy na ten temat ucichły. Na szczęście teraz się to zmieniło, ponieważ garść ekscytujących szczegółów o występie Tano przynosi nam portal Star Wars News Net.

Serwisowi udało się ustalić sporo szczegółów dotyczących wątków fabularnych związanych z Togrutanką, jednak redaktor John Hoey postanowił podzielić się z nami jedynie niefabularnymi detalami, nie chcąc odbierać widzom możliwości samodzielnego poznania przygód Ahsoki w ramach The Mandalorian. Mimo wszytko ostrzegamy Was przed potencjalnymi SPOILERAMI.

1. WYGLĄD AHSOKI

Dowiadujemy się, że pierwszy raz Ahsoka pojawi się w serialu skryta pod szatą z kapturem. Jej wygląd ma zdecydowanie bardziej przypominać ten, który znamy z finału Wojen klonów niż „Białą Ahsokę” z ostatniego odcinka Rebeliantów (patrząc chronologicznie, to właśnie Ahsoce z Rebels bliżej jest do aktorskiej wersji z Mandalorianina, osadzonego kilka lat po wydarzeniach z Epizodu VI). Nie musicie się jednak martwić, że bohaterka cały czas pozostanie w kapturze i nie ujrzymy jej w pełnej krasie, gdyż potwierdzono, że w pewnym momencie pozbędzie się wierzchniego nakrycia i ujrzymy jej charakterystyczne lekku.

2. TANO UŻYJE MIECZA ŚWIETLNEGO

Jeśli sądziliście, że Tano pojawi się w serialu tylko po to, żeby spojrzeć na Dina Djarina, niczym Luke Skywalker spojrzał na Rey pod koniec Przebudzenia Mocy, to możecie się mocno zdziwić. Togrutanka ma nie tylko uczestniczyć w scenach akcji, ale również skorzystać z jednego lub nawet dwóch swoich mieczy świetlnych. Żeby było jeszcze ciekawiej, jeden z jej mieczy będzie koloru niebieskiego (w trakcie wydarzeń z Rebeliantów oba miecze były białe, co miało sugerować odcięcie od filozofii Jedi i podążanie własną drogą). To zaś może sugerować, że Ahsoka w jakimś stopniu powróci na ścieżkę Jedi.

3. JEJ WYSTĘP BĘDZIE CZYMŚ WIĘCEJ NIŻ ZWYKŁYM CAMEO

Występ Tano w serialu ma być czymś zdecydowanie większym, niż trwające 30 sekund zwykłe cameo. Jej obecność porównywana jest do roli Luke’a Skywalkera w The Last Jedi – z początku będzie przewijała się tu i ówdzie w niektórych scenach, by pod koniec dokonać czegoś ważnego (tak jak Luke zmierzył się z całym Najwyższym Porządkiem jako projekcja Mocy, by dać nadzieję galaktyce). Oczywiście w przypadku Ahsoki nie powinniśmy spodziewać się żadnych projekcji, ale pewnie mniej więcej wiecie już, czego się spodziewać.


Trzeba przyznać, że powyższe przecieki brzmią bardzo intrygująco. Pozostaje mieć nadzieję, że była członkini Zakonu dostanie czas antenowy, który pozwoli na jej sensowne ukazanie w ramach The Mandalorian, ale jednocześnie nie zdominuje nadchodzącego sezonu, tak jak miało to miejsce w przypadku 2. sezonu Rebeliantów – w końcu przede wszystkim są to przygody Dina Djarina i „Baby Yody”, więc byłoby dobrze, gdyby tak pozostało.

Podobne posty

Jeden komentarz

  1. Ciekawe… Wspominając Lukea, nasuwa się pytanie czy toghurtanka spotkałą się z Nim bezpośrednio, albo chociaż wiedziała kim jest?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.