Gry

Mamy zwiastun „Star Wars: Squadrons”! Jest MOC!

Tak jak wcześniej zapowiadano, punktualnie o 17:00 zadebiutował trailer Star Wars: Squadrons – nowej gry sieciowej od EA Motive, skupiającej się na potyczkach myśliwców w trybie multiplayer. Możemy zobaczyć upakowane akcją ujęcia, które sprawiają, że natychmiast ma się ochotę wskoczyć do kokpitu X-winga i rzucić w wir walki!

Ze scen przedstawionych w materiale da się wywnioskować, że akcja kampanii fabularnej (bo taka również ma się pojawić) oraz rozgrywek sieciowych osadzona zostanie po wydarzeniach z Powrotu Jedi, jednak jeszcze za czasów istnienia niedobitków Imperium. Najprawdopodobniej pojawią się znani bohaterowie, jak chociażby Hera Syndulla.

Wideo znajdziecie poniżej:

Jak dowiadujemy się z opisu zamieszczonego pod zwiastunem, produkcja będzie miała swoją premierę 2 października 2020. Squadrons udostępniony zostanie za pośrednictwem platform Origin, Steam i Epic Games Store, a także na konsolach Xbox One oraz PlayStation 4. Warto przy tym zaznaczyć, że rozgrywki będą w pełni cross-platformowe, zatem gracze będą mogli rywalizować we wspólnych meczach, niezależnie od używanego sprzętu. Rozgrywka skupi się na potyczkach 5v5 i możliwa będzie modyfikacja swojego statku oraz pilota. Co więcej, użytkownicy PC i PS4 dostaną możliwość grania w trybie VR.

W nocy z 18 na 19 czerwca (podczas EA Play Live) zostanie zaprezentowany gameplay. Udostępniono już strony zawierające przedsprzedaż gry.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.