Gry

„Star Wars: Squadrons” jednak ze wsparciem dla VR?

Kiedy piszę ten artykuł, od oficjalnego ujawnienia pierwszego trailera gry Star Wars: Squadrons dzieli nas zaledwie kilka godzin. Do tej pory EA zdążyło przedstawić w mediach społecznościowych garść grafik promujących produkcję – w połączeniu z tytułem wyraźnie zdradzają one tematykę, jaką okazały się być potyczki myśliwców. Z zaufanych źródeł docierają do na również przecieki, mówiące o tym, że Squadrons zawierać będzie kilkugodzinną kampanię fabularną, jednak główny nacisk kładziony jest na rozgrywkę multiplayer. Do niedawna twierdzono również, że gra nie zaoferuje wsparcia dla wirtualnej rzeczywistości, jednak najnowsze doniesienia zdają się temu przeczyć.

Jak podaje profil Bespin Bulletin, powołując się na słowa dziennikarza Jeffa Grubba, najnowszy tytuł od Electronic Arts ma oferować wsparcie dla technologii VR.

Gra tworzona jest przede wszystkim z myślą o tradycyjnej rozgrywce na konsolach oraz PC-tach, więc jeśli VR okaże się faktem, będzie to zapewne opcjonalna forma rozgrywki, przeznaczona głównie dla tych graczy, którzy będą chcieli poczuć się jak w prawdziwym kokpicie myśliwca z odległej galaktyki.

Przypomnijmy, że zwiastun Star Wars: Squadrons ma zadebiutować dziś o godz. 17:00. Prezentacja odbędzie się na youtube’owym kanale EA Star Wars. Więcej na temat gry dowiemy się w nocy z 18 na 19 czerwca – wtedy właśnie odbędzie się konferencja EA Play, na której wydawca zaprezentuje nadchodzące premiery.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.