Seriale

Oceniamy 3. epizod „Jedi Temple Challenge” – teleturniej nie zawodzi

jedi-temple-challenge-episode-3

Wczoraj na kanale Star Wars Kids pojawił się kolejny odcinek teleturnieju ze świata Gwiezdnych wojen, który przygotowano z myślą o młodych fanach kosmicznej sagi, czyli Jedi Temple Challenge.

Odcinek równie dobry, co dwa poprzednie. Dostarczył mi naprawdę sporo frajdy, a coraz to większa liczba interakcji między granym przez Ahmeda Besta mistrzem Jedi Kelleranem Beqiem i droidami zdecydowanie cieszy. Również uczestnicy nie zawiedli – no, może poza wyzutą z życia ekipą czerwoną. Zaskakujący był fakt zmiany dwóch wyzwań w ostatnim etapie i mam nadzieję, że twórcy częściej będą je modyfikować, aby uniknąć monotonii. Złego słowa nie mogę też powiedzieć na opowieść z drugiego etapu (warto nadmienić, iż autorem historyjek z każdego odcinka jest scenarzysta komiksowy Cavan Scott), w której pojawiają się kolejne nawiązania do EU, jak choćby miasto Mos Zabu.

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji obejrzeć Jedi Temple Challenge, to zróbcie to przy najbliższej okazji, bo tracicie bardzo przyjemną rozrywkę, ociekającą wręcz klimatem Gwiezdnych wojen.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.