Seriale

[Plotka] Sequel „Wojen klonów” w planach! Powrócą znane postaci

Minęło niewiele ponad miesiąc od długo wyczekiwanego przez fanów Star Wars finału serialu The Clone Wars, ale wygląda na to, że Lucasfilm i Dave Filoni jeszcze nie są gotowi na całkowite porzucenie projektu. Jeśli bowiem wierzyć ostatnim doniesieniom, planowana jest kontynuacja animacji.

Jak poinformowali prowadzący Kessel Run Transmissions, zdołali oni dowiedzieć się o wstępnych pracach właśnie nad sequelem Wojen klonów. Stwierdzili, iż projekt taki skupiałby się prawdopodobnie na losach Ahsoki i Reksa po wydarzeniach z finału 7. sezonu pierwszego serialu.

Dziś jednak jeden z prowadzących oznajmił, że głównymi bohaterami animowanej – co tym razem zaznaczono – kontynuacji będą klony należące do oddziału Bad Batch, a więc Echo, Hunter, Crosshair, Tech oraz Wrecker, którym poświęcona została pierwsza historia ostatniego sezonu The Clone Wars. Akcja serialu miałaby rozgrywać się po oblężeniu Mandalory. Ahsoka i Rex rzeczywiście mieliby się pojawić, ale w ograniczonym zakresie. Debiut podobno planowany jest na przyszły rok.

Oczywiście na ten moment brakuje nam jasnych faktów, które mogłyby te doniesienia w jakimkolwiek stopniu potwierdzić, w związku z czym zalecamy rzecz jasna podchodzić do nich ze sporym dystansem. Dla fanów spragnionych kolejnych historii osadzonych w świecie Star Wars w animowanym wydaniu z pewnością jest to pewien promyk nadziei. Jeśli Lucasfilm rzeczywiście ma wyprodukować jeszcze jeden serial, prawdopodobnie mieliśmy o tym usłyszeć na tegorocznym Star Wars Celebrationwydarzeniu ostatecznie odwołanym, wobec czego być może, o ile to prawda, jeszcze tego lata oficjalnie dowiemy się o planach wytwórni.

Podobne posty

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.