Saga Star Wars

[Plotka] Trylogia Riana Johnsona wciąż powstaje!

rian-johnson

Od bardzo długiego czasu dochodzą do nas plotki o coraz to nowszych produkcjach ze świata Gwiezdnych wojen, jednak brakowało w nich miejsca dla zapowiedzianej w listopadzie 2017 roku trylogii autorstwa Riana Johnsona, czyli reżysera i scenarzysty Ostatniego Jedi. Można się było spodziewać, że po kontrowersyjnym przyjęciu produkcji do kolejnych filmów nie dojdzie, ale najnowsze plotki zdają się sugerować co innego.

Informację o tym, że filmy Riana Johnsona wciąż są planowane, podał portal LRM Online, a plotkę nagłośniła jedna z bardziej znanych i godnych zaufania osób w branży, czyli Jeremy Conrad. Jak podaje źródło wycieku, pierwszy film z planowanej trylogii miałby zawitać na ekrany dopiero w 2026 roku, co ma sens, biorąc pod uwagę, że Johnson obecnie zajęty jest autorskimi projektami, zaś w 2024 najprawdopodobniej doczekamy się niedawno zapowiedzianego filmu od Taiki Waititiego, który wcześniej będzie zajęty pracami między innymi nad nową odsłoną marvelowskiego Thora. W takiej sytuacji pozostają nam jedynie spekulacje nad tym, co zobaczymy na ekranach kin w grudniu 2022 roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.