Seriale

Bryce Dallas Howard wyreżyserowała odcinek 2. sezonu „The Mandalorian”

O tym, że Mandalorianin powróci z 2. sezonem jesienią tego roku wiemy już od jakiegoś czasu. W ostatnich miesiącach nie zabrakło także kilku teorii na temat fabuły czy też plotek o pojawieniu się na ekranie postaci pokroju Ahsoki Tano, Kapitana Reksa i Boby Fetta. Tym razem informacja dotyczy jednak osoby, która stanie nie przed, ale za kamerą telewizyjnego show.

W wywiadzie dla serwisu Collider Bryce Dallas Howard skomentowała swoje najnowsze dzieła. Zapytana o dalsze projekty, wspomniała między innymi właśnie o reżyserii jednego z epizodów nadchodzącego sezonu gwiezdnowojennego „westernu”.

„Wyreżyserowałam odcinek drugiego sezonu The Mandalorian, więc kolejny projekt mam już za sobą. Nie mogę się doczekać, aż pojawi się jeszcze w tym roku.”

Nie będzie to zresztą pierwszy raz, kiedy reżyserka zapewni widzom pełną akcji przygodę w świecie Star Wars. Na koncie ma już czwarty odcinek 1. sezonu serii o Dinie Djarinie – Sanktuarium. Ponadto Bryce znana jest z ról aktorskich, w tym między innymi z kreacji Claire Dearing w Jurassic World.

Reżyserka nie zdradziła żadnych szczegółów na temat serialu czy kręconego przez nią odcinka. Jednak sądząc po jej poprzednim dziele w świecie Gwiezdnych wojen, można mieć nadzieję, że tym razem również czeka nas zajmujące widowisko.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.