Seriale

Bryce Dallas Howard wyreżyserowała odcinek 2. sezonu “The Mandalorian”

O tym, że Mandalorianin powróci z 2. sezonem jesienią tego roku wiemy już od jakiegoś czasu. W ostatnich miesiącach nie zabrakło także kilku teorii na temat fabuły czy też plotek o pojawieniu się na ekranie postaci pokroju Ahsoki Tano, Kapitana Reksa i Boby Fetta. Tym razem informacja dotyczy jednak osoby, która stanie nie przed, ale za kamerą telewizyjnego show.

W wywiadzie dla serwisu Collider Bryce Dallas Howard skomentowała swoje najnowsze dzieła. Zapytana o dalsze projekty, wspomniała między innymi właśnie o reżyserii jednego z epizodów nadchodzącego sezonu gwiezdnowojennego “westernu”.

„Wyreżyserowałam odcinek drugiego sezonu The Mandalorian, więc kolejny projekt mam już za sobą. Nie mogę się doczekać, aż pojawi się jeszcze w tym roku.”

Nie będzie to zresztą pierwszy raz, kiedy reżyserka zapewni widzom pełną akcji przygodę w świecie Star Wars. Na koncie ma już czwarty odcinek 1. sezonu serii o Dinie Djarinie – Sanktuarium. Ponadto Bryce znana jest z ról aktorskich, w tym między innymi z kreacji Claire Dearing w Jurassic World.

Reżyserka nie zdradziła żadnych szczegółów na temat serialu czy kręconego przez nią odcinka. Jednak sądząc po jej poprzednim dziele w świecie Gwiezdnych wojen, można mieć nadzieję, że tym razem również czeka nas zajmujące widowisko.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.