Seriale

Nowe informacje: Disney+ w Polsce już za kilka miesięcy?

Na debiut platformy streamingowej Disneya w Polsce czekamy już od dłuższego czasu z coraz większą niecierpliwością, a to z uwagi na fakt, iż oficjalnie wciąż nie ogłoszono, kiedy w ogóle możemy się go spodziewać. Podczas gdy usługa trafia do kolejnych państw lub przynajmniej otrzymuje konkretne daty startu, nam od miesięcy pozostają spekulacje. Pojawiła się jednak iskierka nadziei, że wytwórnia w końcu przygotowuje się do zapewnienia nam dostępu do Disney+.

Niestety wciąż nie jest to pewna informacja, niemniej właśnie na to wskazuje katalog zapowiedzi wydawnictwa AMEET na najbliższe miesiące. Wśród pozycji mających trafić jeszcze w tym roku na półki sklepów znajdują się bowiem tytuły związane z The Mandalorian – w samym katalogu zaprezentowane zresztą z wyraźnym zaznaczeniem, iż jest to produkcja dostępna ekskluzywnie na Disney+. Logicznym wydaje się więc założenie, że to część mającej rozpocząć się w sierpniu kampanii promocyjnej serwisu streamingowego, który wobec tego mógłby wejść na polski rynek w okolicach jesieni.

Na razie musimy jeszcze poczekać na oficjalne informacje na ten temat, ale korzystny rozwój spraw wydaje się w tym momencie bardzo prawdopodobny. Nadal więc wypatrujemy startu Disney+ nad Wisłą, choć teraz już nie ze zrezygnowaniem, a z rosnąca nadzieją na bliski debiut platformy. Tymczasem jesienią rozpocząć ma się również emisja 2. sezonu The Mandalorian, zatem pozostaje mieć nadzieję, że uda nam się załapać na premierę.

Źródło: grupa Disney Plus Polska

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.