Gry

Mapy i opisy lokacji w „Star Wars: Squadrons”

Już niebawem na rynku zadebiutuje pierwszy od wielu lat symulator bitew kosmicznych osadzony w realiach Gwiezdnych wojen. Gra stworzona przez studio EA Motive zaoferuje miłośnikom odległej galaktyki kampanię fabularną rozgrywającą się kilka miesięcy po wydarzeniach z Powrotu Jedi oraz tryb multiplayer, mający zabrać nas zarówno w znane, jak i zupełnie nowe miejsca. Na oficjalnej stronie Star Wars: Squadrons zamieszczone zostały opisy 6 ujawnionych map, gdzie dane nam będzie toczyć boje po stronie Nowej Republiki lub szczątków Imperium.

Oto lista lokacji zawartych w grze:

  • Yavin Prime (gazowy olbrzym, wokół którego krąży znany z Nowej nadziei księżyc Yavin IV)
  • Esseles (planeta położona w pobliżu przestrzeni Nowej Republiki)
  • Nadiri Dockyards (fabryka myśliwców położona w mgławicy Ringali)
  • Sissubo (siódma planeta systemu Chandrila)
  • Galitan (księżyc w mgławicy Ringali)
  • Otchłań Zavian (położona w Obszarze Ekspansji)

Poniżej przedstawiamy Wam wizualizacje oraz pełne opisy, które pojawiły się na stronie ea.com.

Star Wars: Squadrons zadebiutuje na platformach Origin, Steam, Epic Games Store oraz konsolach Xbox One i PS4 już 2 października tego roku. Tytuł będzie wspierać rozgrywki cross-platformowe oraz funkcję VR dla PC i PlayStation 4.

Podobne posty

Jeden komentarz

  1. Mało, bardzo mało, gdzie im do X-winga, Tie-Fightera czy X-W Alliance, tam to były kampanie i fabuła, klimat na maksa!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.