Fanmade

„BETRAYAL” – fanowski film pokazuje Rozkaz 66 w zupełnie nowym świetle

Kilka dni temu na YouTube pojawił się krótki film zatytułowany BETRAYAL autorstwa kanału Loacher Films. Przedstawia on fanowską wizję wykonania Rozkazu 66 przez klony ze 104 Legionu na quarreńskim rycerzu Jedi. Dzieło jest o tyle interesujące, że podchodzi do motywu znanego z Prequeli w niezwykle świeży sposób.

Materiał zrealizowany został na silniku Unreal Engine 4 i wykorzystano w nim modele postaci z gry Star Wars: Battlefront II. Całość prezentuje się ciekawie nie tylko pod kątem wizualnym oraz dźwiękowym, ale również w warstwie fabularnej. Twórca postanowił ukazać widzom swoją wizję tego, w jaki sposób chipy kontrolne oddziaływały na klony po usłyszeniu formułki nakazującej wykonanie Rozkazu 66. W jego mniemaniu chipy zastępowały wspomnienia klonów ze wspólnych bitew u boku Jedi, zmieniając momenty, w których rycerze wykazywali się empatią, na akty przemocy i przedmiotowego traktowania swoich podkomendnych.

Osobiście byłem pod wrażeniem pomysłowości fana oraz sposobu realizacji dzieła. Nie musicie jednak opierać się wyłącznie na moich odczuciach, ponieważ możecie obejrzeć BETRAYAL sami, do czego gorąco zachęcam!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.