Seriale

Deborah Chow opowiada o tym, jak praca nad serią o Kenobim różni się od produkcji „The Mandalorian”

Deborah Chow znana jest fanom Gwiezdnych wojen za sprawą reżyserii części odcinków 1. sezonu Mandalorianina. Już od jakiegoś czasu wiemy, że reżyserka odpowiedzialna jest również za trwające prace nad solowym serialem o Obi-Wanie Kenobim, zaś w niedawnym wywiadzie dla The Hollywood Reporter Chow opowiedziała o różnicach, jakie dostrzega przy realizacji obu projektów.

Z jej słów można jasno wywnioskować, że w tworzeniu serialu o brodatym mistrzu Jedi ma dużo więcej swobody niż wcześniej.

 „Zdecydowanie będzie inaczej pod kątem rozłożenia pracy, zrobienia wszystkiego samodzielnie. Pod pewnymi względami będę tęsknić za pracą z zespołem ludzi, z którymi można konfrontować pomysły, ale z drugiej strony miło będzie móc przeprowadzić ten projekt od początku do końca z jedną spójną wizją.”

Twórczyni opowiedziała również, jak wyglądały kulisy pracy wielu reżyserów nad wspólnym projektem.

„To było interesujące doświadczenie, ponieważ spotkaliśmy się wszyscy dwa i pół miesiąca szybciej i ułożyliśmy wspólny plan. Nie zawsze to tak wygląda w telewizji, gdzie zazwyczaj po prostu mijasz się z innymi reżyserami. My zaczęliśmy wzajemnie na sobie polegać i tworzyć wspólną wizję, na przykład na to, jak ruch wyraża daną postać.”

Prace nad serią o Obi-Wanie wciąż są w fazie preprodukcyjnej, lecz z początkiem przyszłego roku mają ruszyć zdjęcia na planie. W główną rolę wcieli się oczywiście Ewan McGregor. Nie wiadomo jeszcze, kiedy pierwszy odcinek zadebiutuje na platformie Disney+.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.