Saga Star Wars

Autor muzyki z „Rogue One” ujawnia cameo w „The Rise of Skywalker”

Dwa dni temu przypadły 54. urodziny J.J. Abramsa. Z tej okazji Michael Giacchino – jego wieloletni współpracownik, odpowiedzialny między innymi za ścieżki dźwiękowe ostatnich filmowych Star Treków, Spider-Manów i pierwszego spin-offu Star Wars – złożył mu za pośrednictwem Twittera życzenia. Do tego opublikował wspólne zdjęcie siebie oraz Abramsa, które odsłoniło przed nami nowy fakt dotyczący Epizodu IX.

Jak się okazuje, Giacchino wystąpił w The Rise of Skywalker. W filmie nie można jednak ujrzeć jego twarzy, gdyż była przesłonięta hełmem – kompozytor zaliczył cameo jako jeden z Sith Trooperów (szturmowców w czerwonych zbrojach) służących Imperatorowi.

Co ciekawe, jest to już druga mała rola Michaela Giacchino w Gwiezdnych wojnach. Wcześniej pojawił się w Przebudzeniu Mocy – również filmie reżyserowanym przez J.J. Abramsa – gdzie jako szturmowiec Najwyższego Porządku uczestniczył w schwytaniu Poe Damerona w scenie otwierającej film.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.