Wydarzenia

„Imperium kontratakuje” od lipca w kinach sieci Multikino!

[AKTUALIZACJA] Jak poinformowała sieć Multikino w swoim najnowszym poście, otwarcie kin, a tym samym pokazy Imperium kontratakuje, zostały przesunięte na czas nieokreślony. Jedynie w Warszawie i Poznaniu seanse odbędą się według planu, ponieważ tamtejsze multipleksy funkcjonują już od 19 czerwca.


Okazuje się, że obchody 40-lecia premiery Imperium kontratakuje nie ominą również Polski – jak bowiem informuje oficjalna strona Multikino Polska, już od 3 lipca w multipleksach należących brytyjskiej sieci Vue pojawi się właśnie V Epizod sagi Skywalkerów!

3 lipca (w piątek) ma mieć także miejsce pierwsze otwarcie kin po kilkumiesięcznym zawieszeniu działalności, można się zatem domyślić, że wrzucenie na ekrany ulubionego klasyka fanów Star Wars ma na celu przyciągnięcie widzów. Warto zaznaczyć, że film wyświetlany będzie w wersji oryginalnej – bez napisów czy lektora, zatem znajomość języka angielskiego jest wskazana.

„Już 3 lipca na wielkie ekrany Multikina wleci monumentalne dzieło science-fiction i film uznawany za najlepszą część „Gwiezdnych wojen”. Część V, czyli „Imperium kontratakuje” do dziś zachwyca dojrzałym podejściem, świetnymi sekwencjami akcji oraz efektami specjalnymi, które do dziś robią wrażenie. Weźmy raz jeszcze udział w monumentalnej bitwie na Hoth, gdzie wśród śnieżnej zamieci rebelianci rozpaczliwie bronią się przed siłami Imperium, pośród których największe wrażenie robią maszyny kroczące AT-AT. Przeżyjmy ponownie perypetie załogi Sokoła Millenium borykającej się z kolejnymi uszkodzeniami statku i obserwujmy rosnące uczucie między Hanem Solo i Leią Organą. Ponownie spotkajmy Yodę, przeszkolmy się na Jedi, a w podniebnym Mieście w Chmurach oraz zmierzmy się w pojedynku na miecze świetlne z samym Darthem Vaderem. „Imperium kontratakuje” aż kipi od emocji! Jedna uwaga – film pokażemy wersji oryginalnej bez polskich napisów.”

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.