Fanmade

„MAUL – HATRED” – fanowski film o tragedii Dartha Maula

Darth Maul jest czarnym charakterem, którego nikomu nie trzeba przedstawiać – zwłaszcza, jeśli lubicie animowane Wojny klonów i Rebeliantów, gdzie postać Zabraka została mocno rozwinięta, czyniąc z niego jednego z najciekawszych antagonistów uniwersum Star Wars. Youtuber Darth Porg, znany z tworzenia interesujących filmików poświęconych różnym bohaterom świata Gwiezdnych wojen, opublikował jakiś czas temu nowy materiał, który skupia się właśnie na historii Maula, ukazując nam tragiczną historię złoczyńcy.

Losy Maula świetnie pokazują, że zło nigdy nie bierze się znikąd, często będąc efektem działań przesiąkniętych nim osób, które zarażają nim innych – tak jak Siostry Nocy i Darth Sidious zaszczepili je w Maulu, pozbawiając go rodziny, przeciągając na Ciemną stronę Mocy i czyniąc z niego narzędzie do osiągnięcia swoich celów.

Gorąco zachęcam Was do zapoznania się z filmem poniżej:

Co sądzicie o Maulu? Uważacie, że ciekawie rozwinięto go w The Clone Wars i Rebels czy mieliście inną wizję historii złoczyńcy po Mrocznym Widmie? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach!

Podobne posty

Jeden komentarz

  1. Absolutnie jestem na tak. Nie mogę tylko ogarnąć, że ostatecznie zniszczyła Go rozpacz w objęciach Kenobiego na Tatooine.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.