Gry

„Star Wars: Squadrons” zaoferuje tryb hardcore oraz szeroką personalizację

Star Wars: Squadrons, czyli zapowiedziany niedawno symulator bitew kosmicznych, jawi się jako produkcja poniekąd przełomowa, ponieważ zaoferuje graczom powrót do gamingowych korzeni marki i złapanie za stery jednego z klasycznych myśliwców znanych z sagi Skywalkerów. Okazuje się, że twórcy mają w planach parę pomysłów na urozmaicenie doświadczeń graczy, bowiem gra ma zaoferować możliwość uruchomienia kampanii w trybie hardcore oraz daleko idącą personalizację naszego statku.

Jak zdradził niedawno dyrektor kreatywny EA MotiveIan S. Frazier – dzięki specjalnemu trybowi poczujemy się jak w symulatorze lotów z prawdziwego zdarzenia – bez ułatwień, do jakich przyzwyczajeni są gracze w dzisiejszych czasach.

„Kiedy rozpoczniecie swoją historię, zapytamy, czy chcecie standardowej rozgrywki – którą wybierze zapewne większość graczy – czy też trybu hardcore. Ten drugi usunie sporo elementów interfejsu użytkownika, które pomagają orientować się w trakcie walk w kosmosie. Będziecie musieli polegać wyłącznie na odczytach z kokpitu myśliwca.”


Być może zainteresuje Cię też…


Co więcej, twórcy planują także umożliwienie graczom szerokiej personalizacji zarówno kadłuba, jak i kokpitu naszego pojazdu. Możliwy będzie wybór kolorystyki i symboli widocznych na statku, dobrania dla niego części zamiennych oraz postawienia figurki obok ekranów przed naszym siedziskiem. Wszystko to ma być zgodne z obowiązującym kanonem Gwiezdnych wojen. Jeśli jednak nie jesteście fanami „upiększania”, możecie również bawić się w myśliwcu z oryginalnym wyglądem.

Trzeba przyznać, że powyższe informacje brzmią całkiem interesująco. Pozostaje jedynie pytanie, czy będziemy mogli nacieszyć się tymi funkcjami wystarczająco długo, by je docenić, ponieważ twórcy zapowiedzieli jakiś czas temu brak planów na wsparcie dla Squadrons po premierze, co oznacza, że ujawnione 6 map i 8 pojazdów może (choć nie musi) być całą zawartością, jaką kiedykolwiek zobaczymy w ramach gry. Pozostaje mieć nadzieję, że po wypuszczeniu produkcji na rynek Electronic Arts zmieni zdanie i postanowi jednak wydać choć kilka aktualizacji z dodatkową zawartością.

Star Wars: Squadrons zadebiutuje 2 października tego roku na platformach Origin, Steam, Epic Games Store oraz konsolach Xbox One i Playstation 4. Tytuł będzie posiadał wsparcie dla technologii VR na PC i PS4, oferując przy tym w pełni cross-platformowe rozgrywki sieciowe.

Źródło: PCGamesN

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.