Saga Star Wars

Gwiezdne wojny zawitają w lipcu na HBO GO

Polscy fani Star Wars zdecydowanie nie należą do grupy tych najbardziej rozpieszczanych – nie dość, że Polska jest jednym z ostatnich krajów w Europie, które wciąż nie doczekały się ujawnienia daty premiery platformy streamingowej Disney+, to ostatnio musieliśmy też obejść się smakiem w kwestii szumnie zapowiadanego powrotu Imperium kontratakuje na wielkie ekrany, gdyż planowane seanse zostały przesunięte na czas nieokreślony. Pojawiła się jednak iskierka nadziei, która powinna stanowić pewne pocieszenie – już niebawem część filmów gwiezdnej sagi pojawi się w ramach usługi HBO GO.

Jak podają w oficjalnym komunikacie włodarze HBO, od 17 lipca na ich platformie streamingowej będziemy mogli obejrzeć całą trylogię Prequeli, animowane Wojny klonów oraz spin-off Solo: A Star Wars Story. Nie wiadomo, na jak długo filmy zagoszczą w bibliotece usługi, dlatego warto sięgnąć po nie jak najprędzej, gdy już się pojawią.

Niewykluczone, że wspomniane premiery będą stanowić jedynie wstęp do udostępnienia wszystkich części sagi Skywalkerów, co z kolei dobrze wpasowywałoby się w planowany na 9 sierpnia debiut finałowej części serii, czyli Skywalker. Odrodzenie. Na ten moment są to jednak tylko nasze przypuszczenia i musimy poczekać na więcej oficjalnych komunikatów HBO.

Tymczasem wciąż czekamy na jakiekolwiek informacje dotyczące polskiej premiery Disney+. W ostatnich tygodniach pojawiły się przesłanki, że w kolejnych miesiącach możemy doczekać się stosownej zapowiedzi, o czym pisaliśmy w naszym niedawnym artykule.

Źródło: Upflix.pl

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.