Książki i komiksy

Ujawniono fragment prologu „Thrawn Ascendancy: Chaos Rising”!

chaos-rising-thrawn-ascendancy-exclusive-barnes-and-noble

Po sukcesie pierwszej kanonicznej trylogii o przygodach niebieskolicego Admirała w szeregach Imperium, Timothy Zahn zabierze nas w podróż do Nieznanych Regionów, gdzie poznamy losy młodego Thrawna żyjącego w strukturach Dominium Chissów.

Za pośrednictwem oficjalnej strony StarWars.com ujawniono fragment prologu powieści Chaos Rising, czyli pierwszej odsłony trylogii Thrawn Ascendancy. Autor nakreśla w nim atak tajemniczych sił na stolicę Dominium – Csillę – który zostaje poddany dyskusji przez władających Chissami Arystokratów, a także stanie się tematem dochodzenia prowadzonego przez Kapitana Thrawna i Najwyższego Generała Ba’kifa. Wspomniany fragment możecie przeczytać i odsłuchać w formie audiobooka tutaj.

Ponadto ujawniono ekskluzywną okładkę wydania dla księgarni Barnes & Noble, na której możemy dostrzec flagi dziewięciu Rodzin Rządzących oraz samego Dominium. Autorem projektu jest Jeremy Wilson.

chaos-rising-thrawn-ascendancy-exclusive-barnes-and-noble-cover

Za Oceanem Chaos Rising ukaże się 1 września tego roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.