Seriale

Nadchodzi „Star Wars: The Bad Batch” – nowa animacja w świecie Gwiezdnych wojen!

Po zamknięciu finałowego sezonu Wojen klonów w świecie gwiezdnowojennych animacji znów zrobiło się trochę pusto. Wielu komentatorów twierdziło, że taki stan rzeczy nie potrwa zbyt długo, zapowiadając, iż ogłoszenie powstania kolejnej produkcji jest jedynie kwestią czasu. Wygląda na to, że mieli rację, bowiem dosłownie przed chwilą dotarły do nas wieści, że w drodze jest nowy serial animowany!

Jak podaje portal Deadline, w Lucasfilmie powstaje właśnie seria Star Wars: The Bad Batch, mająca skupić się na przedstawieniu nam przygód tytułowego oddziału, który mogliśmy poznać w ramach story arcu z finałowego sezonu The Clone Wars. Dowiadujemy się również, że za produkcję odpowiedzialny będzie sam Dave Filoni, a do jego ekipy dołączą doświadczeni twórcy, którzy pracowali także przy Wojnach klonów, Rebeliantach i Ruchu Oporu.

Opis serialu brzmi następująco:

„Seria śledzi przygody elitarnych, eksperymentalnych klonów z oddziału Bad Batch (po raz pierwszy pojawiających się w The Clone Wars), gdy bezpośrednio po Wojnach klonów zderzają się z szybko zmieniającą się galaktyką. Każdy z członków Bad Batch – wyjątkowej drużyny klonów, różniących się genetycznie od swoich braci z Armii klonów – ma wyjątkowe umiejętności, które czynią ich niezwykle skutecznymi żołnierzami i potężną załogą. W powojennych czasach podejmą się śmiałych misji jako najemnicy, starając się przetrwać i znaleźć nowy cel.”

Poniżej oficjalna zapowiedź:

Star Wars: The Bad Batch zadebiutuje na platformie Disney+ w 2021 roku. Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery pierwszego odcinka.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.