Seriale

[Plotka] Hayden Christensen rzekomo z dużą rolą w serialu o Obi-Wanie

Jakiś czas temu przekazywaliśmy Wam plotki na temat potencjalnego powrotu Haydena Christensena do świata Gwiezdnych wojen w ramach powstającego serialu poświęconego postaci Obi-Wana Kenobiego. Wiarygodność źródła, z którego wychodziła pogłoska, można było podawać w wątpliwość, jednak ponieważ może zdarzyć się, iż redaktor prowadzący stosunkowo niewielki portal akurat jest dobrze poinformowaną osobą, „informację” zdecydowaliśmy się przekazać, zalecając po prostu podejście do nim z założeniem, że nie musi być prawdziwa. I tak samo robimy teraz.

LRM Online donosi teraz, iż wbrew pierwotnemu „raportowi”, Christensen miałby być jednak stałym członkiem obsady – wcześniej mowa była jedynie o gościnnym występie. Niezmienne pozostaje przekonanie, iż chodzi konkretnie o rolę Anakina Skywalkera, nie zaś Dartha Vadera, co musiałoby oznaczać wizje, retrospekcje lub dowolny inny zabieg narracyjny, który obecnie nie przychodzi nam do głowy albo uznajemy za niemożliwy (Świat między światami?).

Podkreślamy, iż niewykluczone jest to, że prowadzący portal mają dostęp do jakichś sensownych informacji na temat posunięć Lucasfilmu, ale należy pamiętać, że równie dobrze może to być próba zdobycia rozgłosu przez LRM Online tym samym tematem poprzez opakowanie go w znacznie ciekawszą informację. Szczególnie, że autor sam nazywa całość plotką, co wyklucza się z przekonaniem o serwowaniu pewnego doniesienia.

Informacji na temat serialu o Obi-Wanie z oficjalnych źródeł w najbliższym czasie raczej nie możemy się spodziewać – tegoroczne Star Wars Celebration zostało odwołane, a produkcja z oczywistych przyczyn pozostaje wstrzymana do początku przyszłego roku. Na pewno wiemy, iż projekt powstanie i debiutować będzie w bliżej nieokreślonej przyszłości na Disney+, a w roli głównej zobaczymy Ewana McGregora. Deborah Chow natomiast piastować będzie stanowisko showrunnerki tytułu i reżyserki wszystkich jego odcinków.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.