Filmy

Ujawniono koncept dwupokładowego niszczyciela z „The Rise of Skywalker”

Okazuje się, że w Skywalker. Odrodzenie niemal pojawiły się dwupokładowe gwiezdne niszczyciele. Grafikę koncepcyjną, która przedstawia zupełnie nowy typ okrętu Najwyższego Porządku, udostępnił na swoim instagramowym profilu dyrektor kreatywny w Lucasfilm, Doug Chiang.

Jak dodaje w opisie autor konceptu, projektując pojazd pomyślał, że dwa pokłady mogą wyglądać całkiem ciekawie.

https://www.instagram.com/p/CCjW97mj5IU/

Musimy przyznać, że projekt rzeczywiście prezentuje się interesująco. Chiang stworzył świeżą wizję, która jednocześnie zachowuje stylistykę charakterystyczną dla klimatu Gwiezdnych wojen. Te dwa aspekty uznawane są za najważniejsze podczas tworzenia nowych elementów odległej galaktyki – istotne jest zachowanie „ducha uniwersum”, jednocześnie dając widzom poczucie obcowania z czymś świeżym.

Część fanów zauważa także, że obszar niszczyciela znajdujący się pomiędzy pokładami idealnie nadawałby się na umieszczenie tam jakiejś superbroni. Kto wie, być może tego typu okręty lepiej sprawdziłyby się jako trzon floty Palpatine’a, stacjonującej nad Exegolem? Jak wiemy, ostatecznie otrzymaliśmy nieco odświeżone wersje niszczycieli, których design pochodził jeszcze z czasów Imperium.

Co sądzicie o powyższym koncepcie? Chcielibyście zobaczyć taki pojazd w The Rise of Skywalker? Dajcie znać w komentarzach!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.