Gry

„Star Wars: The Old Republic” od teraz dostępny na Steam

Jeśli sądziliście, że w tym tygodniu nie wydarzy się nic ciekawego w kontekście gier ze świata Gwiezdnych wojen, to nie mogliście się bardziej pomylić – oficjalna strona SWTOR opublikowała dziś informację o udostępnieniu gwiezdnowojennego tytułu z gatunku MMORPG na popularnej platformie Steam.

Jest to kolejny krok w kierunku realizacji ogłoszonej przez EA współpracy ze Steamem – wiele gier amerykańskiego wydawcy od paru miesięcy pojawia się w bibliotece platformy, a teraz przyszedł czas na stworzoną przez studio BioWare grę The Old Republic. Jak dowiadujemy się z opublikowanego wpisu, zapewniony zostanie cross-play oraz cross-save, zatem gracze, którzy do tej pory łączyli się z tytułem za pośrednictwem tradycyjnego launchera, będą mogli bez konsekwencji przesiąść się na steamową wersję TOR – zachowane zostaną wszelkie postępy, a w razie chęci powrotu do pierwotnych rozwiązań czas rozgrywki poprzez Steam również będzie brany pod uwagę.

Co więcej, steamowa wersja produkcji umożliwi zdobycie zupełnie nowych kart kolekcjonerskich, specjalnych awatarów, emoticonów i osiągnięć.

Star Wars: The Old Republic dostępne jest w modelu rozgrywki free-to-play z możliwością wykupienia subskrypcji, dającej graczom dostęp do większej ilości funkcji oraz dodatków fabularnych.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.