Seriale

„The Bad Batch” osiągnie ten sam poziom wizualny, co finałowy sezon „The Clone Wars”

the-clone-wars-unfinished-business-1-clones-bad-batch-rex-echo

W ostatnich dniach dość niespodziewanie doczekaliśmy się zapowiedzi nowego serialu z uniwersum Star Wars, a mianowicie The Bad Batch. Produkcja ma opowiedzieć, jak po wojnie i Rozkazie 66 radzi sobie grupa klonów z tytułowego oddziału, który mogliśmy poznać w ostatnim sezonie Wojen klonów. W sprawie serialu głos zabrał niedawno Sam Witwer.

Witwer to znany aktor głosowy, którego możemy kojarzyć przede wszystkim z podkładania głosu Maulowi w Wojnach klonów i Rebeliantach (w ramach Legend użyczył twarzy i głosu postaci Starkillera z gry The Force Unleashed). Podczas jednego ze swoich streamów przyznał, że zna kilka szczegółów dotyczących serialu. Jak mówił:

„Powiem wam, że wygląda naprawdę dobrze. Nawet przepięknie. Historia… przynajmniej wiem, gdzie ona się zaczyna, o czym są pierwsze odcinki i jestem bardzo zadowolony, ponieważ to tematyka, która w Star Wars nie była zbyt często poruszana. […] Żeby powstały Wojny klonów, trzeba było sprowadzić ich poprzednich twórców z powrotem. Spodobało mi się, że nie zebrano wszystkich tylko po to, by znowu ich rozdzielić. To, co widziałem, to cudowna, wyjątkowo piękna animacja. Nie powiem, jak dokładnie wygląda, ale jeśli przyjmiemy, że jakość nowych Wojen klonów zawiesiła poprzeczkę wysoko, to [The Bad Batch – przyp. red.] zdecydowanie do niej dorasta.”

Serial The Bad Batch ukaże się na Disney+ w 2021 roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.