Seriale

[Plotka] Powstaje serial o Lando – w głównej roli powróci Donald Glover

solo-a-star-wars-story-lando-poster-cover

Od czasu premiery spin-offu o Hanie Solo powraca temat ewentualnej kontynuacji lub rozwinięcia historii znanej z filmu. Wygląda na to, że jeden z tych tematów zostanie podjęty w nowym serialu o Lando, który rzekomo jest tworzony przez Lucasfilm.

Tę plotkę zdradzili dziś prowadzący podcast Kessel Run Transmissions, którzy w przeszłości byli odpowiedzialni za sprawdzone przecieki, jak choćby o produkcji animacji The Bad Batch. Zgodnie z wyciekiem nowy serial miałby skoncentrować się na postaci Lando Calrissiana, w którego ponownie wcieliłby się Donald Glover. Nie znamy jednak ani czasu akcji, ani przybliżonej daty premiery serialu. Biorąc jednak pod uwagę, że obecnie powstają kolejne sezony Mandalorianina, a także trwają produkcje serii o Kenobim i Cassianie, raczej nie zobaczymy przygód Lando na Disney+ wcześniej niż w 2022 roku. Z kolei inna osoba z branży – Jordan Maison – donosi, że planowane jest też coś dla oryginalnego odtwórcy roli Lando, czyli Billy’ego Dee Williamsa. Nie jest jednak pewien, czy to oddzielny projekt, czy też Billy miałby pojawić się w serialu Glovera i na przykład snuć opowieści ze swojej młodości.

Tradycyjnie pamiętajmy, że wszelkie przedstawione powyżej doniesienia to niepotwierdzone przecieki, więc traktujmy się z dozą należytej ostrożności.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.