Gry

„Star Wars: Squadrons” – nowe materiały pokazują, jak bardzo rozbudowana jest gra

Część youtuberów i dziennikarzy miała ostatnio okazję odwiedzić twórców Star Wars: Squadrons i poddać próbie wersje demonstracyjne najnowszej gry studia EA Motive. Udostępniono do wypróbowania dwa najważniejsze tryby – Dogfights i Fleet Battles – oraz system personalizacji pilotów i ich myśliwców.

Jak dowiadujemy się z opisów zamieszczonych w różnych youtube’owych materiałach, Squadrons ma stanowić przykład produkcji, do której pasuje określenie: „łatwa w rozgrywce, ale trudna w opanowaniu”. Graczom powinno być stosunkowo łatwo rozpocząć swoją przygodę ze Squadrons, a przyswojenie podstawowych mechanik nie będzie stanowiło większego wyzwania (w czym ma pomóc kampania fabularna), natomiast trudne będzie nauczenie się odpowiedniego zarządzania zasobami energii i przekierowywania ich do poszczególnych systemów, co ma pozwolić osiągać maksymalną wydajność, gdy sytuacja będzie tego wymagać.

Ukazano również przedsmak procesu personalizacji pilota oraz myśliwca. Już w wersji demonstracyjnej aspekt ten wydaje się dość dobrze rozbudowany, a deweloperzy zapewnili, że w finalnej wersji gry opcji będzie jeszcze więcej.

Poniżej znajdziecie nagrania przygotowane przez kanały Star Wars Explained, Cinematic Captures oraz IGN.

Star Wars: Squadrons zmierza na platformy PS4, Xbox One oraz PC i pojawi się już 2 października tego roku. Gra zaoferuje kampanię fabularną osadzoną kilka miesięcy po wydarzeniach z Powrotu Jedi, lecz główny nacisk położony będzie na rozgrywki sieciowe.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.