Gry

Udany debiut „Star Wars: The Old Republic” na platformie Steam

Star Wars: The Old Republic

Zaledwie wczoraj informowaliśmy Was o debiucie gry Star Wars: The Old Republic na platformie Steam. Wszystko wskazuje na to, że rozszerzenie dostępności tytułu było słuszną decyzją wydawcy.

W przeciągu 24 godzin produkcji udało się zanotować aktywność na poziomie ponad 34 tysięcy graczy jednocześnie, co jest wynikiem, którego może pozazdrościć kilka nowszych i dłużej obecnych na Steamie tytułów. Co więcej, w serwisie dominują pozytywne oceny gwiezdnowojennego MMORPG-a – stanowią one aż 85% wszystkich opinii. W najbliższych dniach, szczególnie w weekend, produkcja studia BioWare powinna zanotować dalszy wzrost. Jeśli sytuacja się utrzyma i steamowa premiera przyciągnie na dłużej nowych graczy, może to oznaczać kontynuację wsparcia tytułu, która zresztą trwa nieprzerwanie od jego premiery w 2011 roku.

Jeśli chcecie wypróbować TOR w serwisie Steam, to dostępny jest on za darmo z możliwością wykupienia subskrypcji, dającej dostęp do większej ilości funkcji oraz fabularnych dodatków. Gracze, którzy mieli z nim do czynienia wcześniej zachowają cały swój dotychczasowy postęp.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.