Saga Star Wars

Premiery wszystkich filmów Star Wars przesunięte o rok

Zaledwie kilka godzin temu (przekazując Wam słowa Taiki Waititego na temat jego nadchodzącego filmu) wspomnieliśmy, iż najbliższa gwiezdnowojenna produkcja oczekuje debiutu w roku 2022 – niestety, jednak okazuje się, iż nasze słowa niezwykle szybko się zdezaktualizowały, bowiem ze względu na nieprzemijającą epidemię oraz liczne przesunięcia innych premier Disney dokonał poważnych zmian w terminarzu.

Jak informuje Variety, wszystkie planowane filmy Star Wars przesunięte zostają o cały rok. Trzy filmy zajmowały dotąd w kalendarzu miejsca odpowiednio w 2022, 2024 oraz 2026 roku – teraz pierwszy ma trafić do kin 22 grudnia 2023, drugi 19 grudnia 2025, a trzeci 17 grudnia 2027.

Razem z nimi obsuwę zaliczyły również między innymi sequele Avatara Jamesa Camerona, Śmierć na Nilu Kennetha Branagha i The Last Duel Ridleya Scotta. Jak na razie nie dokonano natomiast kolejnych zmian w terminarzu Marvel Studios, który już jakiś czas temu dopasował się do sytuacji.

Na kolejne Gwiezdne wojny na ekranach kin będziemy musieli zatem poczekać jeszcze dłużej, niż pierwotnie zakładaliśmy. Pozostaje nam mieć nadzieję, iż kolejne informacje tego pokroju nie będą już konieczne.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.