Seriale

[Plotka] Wielki Moff Tarkin pojawi się w serialu o Cassianie

tarkinilm

O serialu poświęconym postaci rebelianckiego agenta Cassiana Andora nadal nie wiemy zbyt wiele. Jednak najnowsza plotka, której źródłem jest Kessel Run Transmissions, rzuca trochę światła na to, jak będzie wyglądała produkcja Lucasfilmu.

Okazuje się bowiem, że w serialu pojawi się Wielki Moff Tarkin. Na tę chwilę nie wiadomo, czy wcieliłby się w niego Wayne Pygram (grał Moffa w Zemście Sithów) lub jakikolwiek inny aktor, czy użytoby technologii z Łotra 1, która pozwoliła w pewien sposób ożywić Petera Cushinga – oryginalnego odtwórcę roli imperialnego oficera. Przy okazji, warto się zastanowić, jak potencjalny udział Tarkina w fabule zostanie ukazany – dostaniemy krótkie cameo czy może szerszą perspektywę ze strony Imperium i na ekranie będzie nam dane zobaczyć także Galena Erso oraz Dyrektora Krennica?

Oczywiście z racji tego, że to niepotwierdzone plotki, należy podchodzić do nich z odpowiednim dystansem. O ewentualnym potwierdzeniu będziemy mogli mówić bliżej premiery serialu, mającego zadebiutować na platformie Disney+ w przyszłym roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.