Seriale

Scenarzysta „Wojen klonów” zdradza, że Rex może pojawić się w „The Bad Batch”

Jakiś czas temu oficjalnie zapowiedziano, że trwają prace nad nową serią animowaną osadzoną w świecie Gwiezdnych wojen, która ma skupić się na losach Oddziału 99 po wydarzeniach z finałowego sezonu Wojen klonów. Na razie nie zdradzono zbyt wielu szczegółów dotyczących serialu, poza tym, że klony z oddziału specjalnego opuszczą szeregi armii po Rozkazie 66 i będą się starały znaleźć swoje miejsce w zmieniającej się galaktyce.

Parę dni temu rąbka tajemnicy na temat wydarzeń przedstawionych w animacji uchylił scenarzysta arcu Bad Batch z finału The Clone WarsBrent Friedman – którego zapytano o rozmowę Reksa i Echo pod sam koniec wątku.

„- Pod koniec odcinka A Distant Echo, gdy bohaterowie szykują się do wejścia na pokład statku i powrotu do przestrzeni Republiki, wiesz może, dlaczego Echo nigdy nie spytał o Fivesa, gdy zatrzymał na chwilę Reksa?

Czy to pytanie kiedykolwiek miało być dodane? Czy serial The Bad Batch może je przedstawić?

– Brzmi jak całkiem rozsądne założenie.”

Krótka odpowiedź Friedmana jest na tyle precyzyjna i konkretna, że z dużą dozą prawdopodobieństwa możemy traktować ją jako potwierdzenie obecności Reksa w nowej animacji. Na ten moment nie ma sensu zgadywać, jak duża będzie rola byłego podkomendnego Anakina Skywalkera w The Bad Batch – ostatecznie może okazać się, że będzie to tylko występ epizodyczny – ale sama jego obecność sprawia, że w naszym odczuciu jest na co czekać.

Star Wars: The Bad Batch zadebiutuje na platformie Disney+ w 2021 roku. Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery pierwszego odcinka.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.