Seriale

[Plotka] Na Disney+ zmierza kontynuacja spin-offu o Hanie Solo

Han Solo official

Kiepski wynik finansowy i wcześniejsze problemy z produkcją Hana Solo pogrzebały szansę na kinowy sequel filmu, mimo dość otwartego zakończenia. Nie zmienia to jednak faktu, że film zyskał niemałe grono fanów, którzy starali się nakłonić Lucasfilm do kontynuowania historii, m.in. akcją #MakeSolo2Happen. Wygląda na to, że ich prośby zostały wysłuchane.

Jak donosi znana i wiarygodna osoba z branży – Jeremy Conrad – kontynuacji spin-offu możemy spodziewać się na platformie Disney+. Ta sama osoba niemal rok temu informowała o kontynuacji skupiającej się jedynie na przestępczych syndykatach, ale wygląda na to, że nieco rozszerzono tematykę projektu. Przypuszczalnie do swoich ról mają powrócić aktorzy znani ze spin-offu – w tym Alden Ehrenreich jako Han Solo, co zresztą sugerował kilka dni temu w jednym z wywiadów. Biorąc pod uwagę także niedawne plotki o serialach poświęconych Maulowi oraz Lando Calrissianowi, nie można wykluczyć, że kontynuacja Hana Solo będzie większym projektem, który rozbity będzie na kilka produkcji, dotykających różnych wątków z ewentualnymi crossoverami… Albo też wszystkie dotychczasowe plotki odnosiły się do tej samej kontynuacji filmu.

Na razie należy podchodzić do tych rewelacji z przymrużeniem oka, bo to tylko niepotwierdzone plotki, ale ilość przecieków sugerujących, że coś w tym okresie historii powstaje, może nastrajać pozytywnie. Być może pierwsze potwierdzenie nadejdzie szybciej, niż się spodziewamy – 4 sierpnia ma mieć miejsce spotkanie biznesowe Disneya, a przy takich okazjach często możemy spodziewać się napływu oficjalnych wieści.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.