Seriale

Aktor grający Tarkina w „Łotrze 1” odpowiada na plotki o roli w serii o Cassianie Andorze

Parę dni temu informowaliśmy na naszych łamach o plotkach, wedle których w ramach serii o Cassianie Andorze powróci Wielki Moff Tarkin. Wieści pochodziły od prowadzących podcast Kessel Run Transmissions, można zatem uznać, że z dość wiarygodnego źródła, natomiast nie ujawniono żadnych szczegółów ewentualnego występu antagonisty, takich jak chociażby to, kto wcieli się w jego rolę. Naturalnym wydawałoby się, że Lucasfilm ponownie zatrudni aktora, który może pochwalić się doświadczeniem w tej materii, a więc pierwszy wybór pada na Guya Henry’ego, odgrywającego Tarkina w Łotrze 1. Co ciekawe, osoby reprezentujące aktora odniosły się do ostatnich przecieków.

Jak podaje Bespin Bulletin, prowadzący podcast Star Wars Sessions odezwali się bezpośrednio do przedstawicieli samego zainteresowanego, pytając, czy Guy Henry został poproszony o ponowne wcielenie się w Tarkina w ramach niezatytułowanej serii o przygodach Cassiana. Spotkali się z odpowiedzią przeczącą. Jeśli zatem plotki w ogóle są zgodne z prawdą, Henry najprawdopodobniej nie zagra Wielkiego Moffa.

https://www.instagram.com/p/CDLsvv7g57B/

Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że aktorzy często mają zakaz potwierdzania prasie zaangażowania w jakąkolwiek produkcję spod szyldu Star Wars do czasu, aż ich rola zostanie oficjalnie ujawniona przez wytwórnię. Wciąż jest więc możliwe, że Guy Henry jest zaangażowany w prace przy serialu dla Disney+, lecz po prostu nie może o tym mówić. Istnieje także opcja zastąpienia aktora kimś innym. Henry wystąpił w podcaście Star Wars Sessions w ubiegłym miesiącu i stwierdził wówczas, że nie spodziewa się, by Lucasfilm odezwał się do niego w sprawie roli, ponieważ Tony Gilroy (scenarzysta Łotra 1 oraz scenarzysta i reżyser serii o Andorze) uważał go za „zbyt sztywnego”.

Na ten moment zalecamy podejście do powyższych rewelacji z dystansem – nie mamy potwierdzenia, czy Tarkin w ogóle pojawi się w nowym serialu, więc tym bardziej ciężko spekulować teraz na temat tego, kto mógłby go zagrać.

Zdjęcia do serialu o Cassianie miały rozpocząć się w tym roku, lecz zostały opóźnione przez wybuch pandemii. W tej chwili trwają prace przedprodukcyjne i nie wiadomo, kiedy ruszą faktycznie nagrania na planie ani na kiedy wyznaczono datę premiery pilotażowego odcinka serii.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.