Gry

Zapowiedziano nową grę VR „Tales from the Galaxy’s Edge”

Studio ILMxLAB nie zwalnia tempa. Po zeszłorocznej premierze trzech epizodów gry VR Vader Immortal, tym razem zamierza dostarczyć nam Tales from Galaxy’s Edge skupione na posterunku Black Spire i okolicach, które stanowią główną atrakcję parków Galaxy’s Edge. Twórcy właśnie podzielili się pierwszymi szczegółami gry oraz materiałem wideo z komentarzem twórców.

Centralną postacią produkcji ma być azumelański barman Seezelslak, w którego wcieli się Bobby Moynihan (m.in. Saturday Night Live czy Orka w Star Wars: Resistance). Ma go cechować zamiłowanie do opowiadania historii, które otworzy przed nami bramy świata. Rolę antagonistki najpewniej zajmie Tara Rashin, quarreńska piratka z Guaviańskiego Gangu Śmierci, którą zagra Debra Wilson (MAD TV oraz Cere Junda w Jedi: Fallen Order). Piratka ma być bardzo zdeterminowana i poszukiwać na Batuu czegoś ważnego. W tym wszystkim ma się odnaleźć nasz protagonista, zajmujący się naprawą droidów, który rozbił się na Batuu w wyniku ataku piratów. Akcja gry umiejscowiona jest pomiędzy wydarzeniami z filmów Ostatni Jedi i Skywalker. Odrodzenie, kiedy to na Batuu ukrywała się główna komórka Ruchu Oporu, więc całkiem prawdopodobne jest pojawienie się kogoś znanego.

Poniżej możecie zobaczyć garść grafik koncepcyjnych ujawnionych równocześnie z zapowiedzią.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.