Gry

Wyciekł ekran tytułowy „LEGO Star Wars – The Skywalker Saga”

lego-star-wars-the-skywalker-saga

Jedną z dwóch gier opartych o uniwersum Gwiezdnych wojen, jakich doczekamy się w tym roku, jest LEGO Star Wars – The Skywalker Saga produkowane przez studio TT Games. Zapowiedziany w ubiegłym roku tytuł ma przedstawić wydarzenia z wszystkich dziewięciu epizodów gwiezdnej sagi oraz udostępnić graczom otwartą galaktykę, w której wcielimy się w setki postaci znanych z wielkiego ekranu.

Najnowszy wyciek zdradza, jak prezentuje się ekran tytułowy produkcji, na którym możemy znaleźć ponad 20 bohaterów ze wszystkich trzech trylogii.

lego-star-wars-skywalker-saga-title-screen

Według pierwotnych informacji, to właśnie latem mieliśmy doczekać się większej ilości informacji na temat gry, w tym pokazu rozgrywki. Powyższy wyciek może sugerować, że taki pokaz prawdopodobnie nastąpi już wkrótce. Zdjęcie niemal na pewno jest autentyczne, gdyż niedługo po opublikowaniu w serwisie Reddit zostało usunięte na mocy roszczenia dotyczącego praw autorskich.

Na tę chwilę nie znamy oficjalnej daty premiery LEGO Star Wars – The Skywalker Saga, jednak według przecieków ma ona nastąpić w październiku tego roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.