Filmy

Karl Urban zdradza swoje cameo w „The Rise of Skywalker”

Umieszczanie znanych postaci popkultury w epizodycznych rolach nie jest niczym nowym dla świata Gwiezdnych wojen. Na przestrzeni ostatnich lat mogliśmy obserwować kontynuację tego trendu, gdy w ramach trylogii Sequeli oraz w spin-offach na krótki moment w kostiumach obcych, szturmowców czy oficerów pojawiały się najróżniejsze gwiazdy kina i nie tylko (jak Thomas Brodie-Sangster w Przebudzeniu Mocy), o czym dowiadywaliśmy się dopiero po premierze filmu. Nie inaczej było w przypadku The Rise of Skywalker, bowiem okazało się, że w zwieńczeniu Sagi małą rolę miał Karl Urban.

Aktor znany z filmów Dredd, Star Trek, Thor: Ragnarok czy serialu The Boys zdradził w niedawnym wywiadzie dla Digital Spy, że w Skywalker. Odrodzenie możemy go zobaczyć w pancerzu szturmowca.

„Miałem szczęście odwiedzić J.J. Abramsa, gdy kręcił The Rise of Skywalker. Kiedy tam byłem, wsadził mnie w kostium szturmowca i mieliśmy naprawdę świetny dzień na planie. Moim życiowym celem było zagranie szturmowca, więc mogę odhaczyć ten punkt na liście.”

Później Urban ujawnił, gdzie dokładnie możemy go zobaczyć w Epizodzie IX.

„W ostatecznej wersji filmu możecie usłyszeć mój głos, gdy mówię „Rycerze Ren”, kiedy Kylo Ren przechodzi przez korytarz obok dwóch szturmowców. Ja jestem jednym z nich.”

Fragment, o którym wspomina Karl, zobaczycie w poniższym klipie (w 42 sekundzie):

Przypomnimy tylko, że już za niecały tydzień będziecie mogli obejrzeć The Rise of Skywalker od deski do deski, ponieważ finał sagi Star Wars zadebiutuje na platformie HBO GO w towarzystwie pozostałych części oraz spin-offów.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.