Seriale

Premiera 2. sezonu „The Mandalorian” bez zmian, Disney+ popularniejszy, niż zakładały przewidywania

Przedwczoraj odbyło się spotkanie z akcjonariuszami The Walt Disney Company, na którym nowy CEO firmy, Bob Chapek, ponownie zapewnił, że 2. sezon The Mandalorian wyląduje na platformie Disney+ według pierwotnego planu, a więc w październiku tego roku. W obecnej sytuacji na świecie, kiedy wciąż przesuwane są daty premier kolejnych filmów i seriali, takie słowa są zdecydowanie rzadkością, ale jakże potrzebną milionom widzów.

W trakcie zebrania pojawił się również temat samej platformy streamingowej Disney+, która zdążyła już zapewnić sobie stały przyczółek na rynku rozrywki telewizyjnej. Okazuje się, że w ciągu kilku miesięcy od uruchomienia usługa zgromadziła przeszło 60 mln subskrybentów, co stanowi liczbę, jaką zakładały szacunki na kilka lat rozwoju.

Jeszcze w tym roku odbędzie się drugie spotkanie z akcjonariuszami, które w pełni poświęcone zostanie planom dalszego rozwoju Disney+, w związku z czym istnieje spora szansa, że poznamy wówczas więcej szczegółów dotyczących kolejnych seriali z uniwersum Star Wars.

Wciąż nie mamy żadnych oficjalnych wieści o starcie disneyowskiej usługi w Polsce, ale krążą plotki, że zapowiedź dla naszego kraju ma nastąpić jesienią tego roku. To z kolei może oznaczać, że platforma ruszy u nas albo pod koniec 2020, albo wraz z początkiem 2021 roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.