Seriale

Zwiastun 2. sezonu „The Mandalorian” prawdopodobnie już niedługo!

Mimo bardzo niestabilnej – z przyczyn chyba oczywistych – sytuacji przemysłu filmowo-serialowego, od dłuższego czasu docierają do nas informacje zapewniające, iż komplikacje nie wpłyną na najbliższe plany dystrybucyjne Lucasfilmu i 2. sezon pierwszego serialu aktorskiego Star Wars będzie emitowany terminowo. Oznacza to, że już tej jesieni na Disney+ trafią nowe odcinki The Mandalorian, a w związku z tym na usta aż ciśnie się pytanie: „ale co z promowaniem ich?”. Cóż, jeśli wierzyć ostatnim doniesieniom, pierwsze materiały promocyjne produkcji zostaną udostępnione już wkrótce.

Trailera 2. sezonu The Mandalorian podobno możemy spodziewać się jeszcze w tym miesiącu. Tyle zdołał ustalić Noah Outlaw, jeden z prowadzących Kessel Run Transmissions, który może pochwalić się już między innymi poinformowaniem o powstawaniu serialu animowanego skupiającego się na drużynie klonów znanej jako Bad Batch.

Redaktor portalu LRM Online (o reputacji, którą trudno na ten moment ocenić) natomiast podaje bardziej konkretny zakres dat. Według niego trailer ma zadebiutować 21 lub 22 sierpnia – podczas rozgrywek NBA i jednocześnie w miejscu odwołanego Star Wars Celebration. Byłaby to data dość prawdopodobna i zbliżona do daty premiery pierwszej zapowiedzi poprzedniego sezonu serialu, jednak rzecz jasna nie należy przyjmować tej informacji za pewną.

Ogólnie rzecz biorąc, wygląda na to, że są podstawy, aby wierzyć, iż jedynie dni mogą dzielić nas od wstępnego wglądu w kontynuację historii tytułowego Mandalorianina oraz jego zielonego podopiecznego. Natomiast w pełni 2. sezonu gwiezdnowojennej opowieści o łowcy nagród doświadczać będzie można tej jesieni za pośrednictwem Disney+.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.