Fanmade

Animacja, którą warto obejrzeć w oczekiwaniu na „Star Wars: Squadrons”

Wiemy, że pośród naszych czytelników znajdzie się spore grono, które niecierpliwie oczekuje na październikową premierę gry Star Wars: Squadrons. Informacje przekazywane przez twórców dają nadzieję na solidny symulatorów bitew kosmicznych, na jaki czekaliśmy od wielu lat, co wywołuje w fanach chęć jak najszybszego położenia rąk na produkcji studia EA Motive i sprawdzenia jej empirycznie. Choć nie mamy mocy, by przyspieszyć premierę, to możemy w międzyczasie zaspokoić głód gwiezdnowojennych starć myśliwców za sprawą pewnej fanowskiej animacji.

TIE Fighter to krótkometrażowa kreskówka w stylu anime autorstwa youtubera Otaking77077, która może być znana sporej części z Was, ponieważ pojawiła się w sieci już w 2015 roku. Co ciekawe, w 2017 roku ukazał się jej remaster, którego twórcą jest Pascal Ramseier – dodał on do oryginału muzykę z Łotra 1 i wzbogacił postaci o głosy zaczerpnięte z wydanego dwa lata wcześniej Star Wars: Battlefront, co dodało całości niesamowitego klimatu.

Nawet jeśli jesteście obeznani z twórczością obu artystów, to warto odświeżyć sobie ich dzieło, by ponownie je docenić i zacząć wczuwać się w klimat nadchodzącego Squadrons.

Jeżeli znacie jakieś inne fanowskie twory ze świata Star Wars nawiązujące do bitew kosmicznych, koniecznie podzielcie się nimi w sekcji komentarzy!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.