Książki i komiksy

Nowy fragment „Thrawn Ascendancy: Chaos Rising”

Niecały miesiąc dzieli nas już od premiery kolejnej książki opowiadającej o przygodach Thrawna – tym razem będzie to prequel kanonicznej trylogii zatytułowany Thrawn Ascendancy: Chaos Rising. Powieść przybliży nam losy Mitth’raw’nuruodo sprzed czasów, gdy służył Imperatorowi, zaś fabuła ma skupić się na zagrożeniu ze strony nieznanej rasy, której celem najprawdopodobniej jest zniszczenie Dominium Chissów.

Włączając się do kampanii promocyjnej nowej powieści Timothy’ego Zahna, serwis IGN opublikował jej fragment, w którym Thrawn łączy siły z Admirał Ar’alani (dobrze znanej czytelnikom poprzednich książek o Chissie). Wspólnie mają przeprowadzić kontratak skierowany ku rasie odpowiedzialnej za najechanie Dominium.

Warto zaznaczyć, że fragment ujawniony został nie tylko jako tekst, ale też w formie audiobooka, jeśli zatem nie czujecie się na siłach, by wytężać wzrok, możecie po prostu odpalić słuchowisko i delektować się ponad 11 minutami treści (oczywiście wyłącznie w języku angielskim).

Thrawn Ascendancy: Chaos Rising zadebiutuje za Oceanem już 1 września tego roku nakładem wydawnictwa Del Rey. Póki co nie mamy żadnych informacji na temat polskiej premiery tytułu.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.