Książki i komiksy

Komiks Star Wars ujawnia spojrzenie na grobowiec Padmé Amidali

Oficjalna strona Star Wars ujawniła kilka stron z nadchodzącego komiksu Darth Vader #4, na których możemy zobaczyć tytułowego Lorda Sithów odpierającego zasadzkę rebeliantów i Gungan na powierzchni Naboo, próbujących powstrzymać go przed dotarciem do grobowca Padmé Amidali. Mamy również szansę przyjrzeć się samemu miejscu spoczynku dawnej miłości Anakina Skywalkera.

Gdy Vader rozprawia się już z atakującymi go żołnierzami i dociera do grobowca, wewnątrz spotyka byłe służące Amidali. One również stają na drodze Mrocznego Lorda, nie pozwalając mu na zbezczeszczenie grobu swojej pani.

Wszystkie ujawnione karty komiksu obejrzycie poniżej:

Star Wars Darth Vader #4 zadebiutuje na rynku 12 sierpnia – możecie go zamówić w wersji cyfrowej (poprzez oficjalną aplikację Marvel Comics) oraz fizycznej (oferuje go kilka polskich sklepów internetowych z komiksami), natomiast dostępny będzie wyłącznie w języku angielskim. Za scenariusz odpowiada Greg Pak, zaś kwestią wizualną zajął się Raffaele Ienco.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.