Seriale

Adria Arjona zagra jedną z głównych ról w serialu o Cassianie

Do planowanej premiery serialu o Cassianie Andorze został nieco ponad rok, więc powoli zaczynamy dowiadywać się coraz więcej. Nie tak dawno temu informowaliśmy Was o rzekomym powrocie Wielkiego Moffa Tarkina, a dzisiaj poznaliśmy nową aktorkę, która dołączy do obsady.

Adria Arjona, bo o niej mowa, według portalu Deadline ma zagrać obok Diego Luny główną rolę w nadciągającej produkcji. Biorąc pod uwagę zeszłoroczne plotki o tym, że w serialu mamy poznać siostrę Cassiana Andora, możemy przypuszczać, że to właśnie w tej roli zobaczymy Adrię. Aktorka znana może być z ról w filmie Pacific Rim: Uprising czy serialu Detektyw.

Przypomnijmy, że serial ma stanowić prequel Łotra 1, w którym poznamy wcześniejsze losy rebelianckiego szpiega Cassiana Andora. Za fabułę i reżyserię odpowiadają showrunner Stephen Schiff oraz reżyser dokrętek Łotra 1, Tony Gilroy. Serial ma zadebiutować na platformie Disney+ prawdopodobnie w przyszłym roku.

Oczywiście powyższe informacje nie są oficjalnie potwierdzone i do tego czasu należy je traktować z odpowiednim dystansem, nawet pomimo sporej wiarygodności źródła.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.