Seriale

Załoga serialu o Cassianie Andorze na planie już wkrótce, choć bez pośpiechu

Od dłuższego czasu wiemy, iż oprócz The Mandalorian, którego pierwszy sezon mieliśmy okazję już obejrzeć, Lucasfilm przygotowuje znacznie więcej aktorskich seriali na Disney+ osadzonych w świecie Gwiezdnych wojen. Jednym z takich projektów jest tytuł poświęcony postaci Cassiana Andora – jednego z bohaterów spin-offu Rogue One, w którego wcielił się Diego Luna. W nadchodzącej produkcji aktor powtórzy (choć grając młodszą wersję bohatera) swoją rolę, ale niestety nie nastąpi to tak szybko, jak początkowo planowano. Z powodu wciąż panującej pandemii, oczywiście. Wygląda jednak na to, iż już wkrótce załoga odpowiedzialna za serial będzie mogła zająć się rozpoczęciem prac nad nim – rzecz jasna bez zbędnego ryzyka.

Jak stwierdził Diego Luna w wywiadzie udzielonym The Guardian:

„W różnych częściach świata zaczynają się prace na planie, także i my powoli wracamy, ale nie ma pośpiechu. Pandemia uświadomiła mi istnienie pewnych priorytetów. Musimy być ostrożni i mądrze decydować o tym, kiedy i jak wracać do pracy.”

Oficjalnie daty premiery serialu dotąd nie przełożono, ponieważ nie ujawniono dokładnego terminu – w rzeczywistości mogła się ona zmienić, natomiast według oficjalnych informacji debiut wciąż planowany jest na przyszły rok. Oprócz Cassiana Andora na nasze ekrany powróci droid K-2SO, któremu głosu ponownie udzieli Alan Tudyk, a według (mniej lub bardziej wiarygodnych) doniesień i spekulacji, podobno znów będziemy mogli zobaczyć między innymi Baila Organę, generała Dravena, Enfys Nest czy nawet Tarkina. Z oficjalnych ogłoszeń wiemy też, iż w serialu pojawi się Mon Mothma. Showrunnerem i reżyserem produkcji jest Tony Gilroy – scenarzysta Łotra 1, który zastąpił Garetha Edwardsa na stanowisku reżysera na czas dokrętek do spin-offu.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.