Gry

Zapowiedziano wydanie ścieżki dźwiękowej z „Jedi: Fallen Order”!

Jednym z bardzo chwalonych elementów ciepło przyjętego Jedi: Fallen Order była ścieżka dźwiękowa. Jednak z powodów, które ciężko zrozumieć, od listopadowej premiery gry (za wyjątkiem utworu autorstwa grupy The Hu) nie zdecydowano się na oficjalne wydanie ani całej ścieżki, ani nawet pojedynczych utworów z gry. Teraz nareszcie się to zmieni.

Jeden z dwóch kompozytorów muzyki do Upadłego zakonuGordy Haab – za pośrednictwem social mediów podzielił się wiadomością o nadciągającej premierze soundtracku z gry. We wpisie podkreśla m.in. ogromne zaangażowanie fanów, którzy polubili muzykę, i na różne sposoby próbowali domagać się jej oficjalnego wydania.

Na długo oczekiwany soundtrack stworzony przez Gordy’ego Haaba i Stephena Bartona będzie składać się około 3,5 godziny materiału. Album ukaże się w formie cyfrowej (w serwisach takich jak iTunes czy Spotify) już 21 sierpnia (następny piątek).

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.