Książki i komiksy

Trzecia część serii „Alphabet Squadron” to „Victory’s Price”!

Za sprawą portalu Nerdist poznaliśmy szczegóły finalnej odsłony książkowej trylogii Alphabet Squadron. Powieść nosić będzie tytuł Victory’s Price i dzięki niej dowiemy się, jak zakończy się burzliwa historia tytułowej Eskadry Alfabet, do której należą Yrica Quell, Wyl Lark, Kairos, Chass na Chadic i Nath Tensent. Tytuł to jednak nie wszystko, co zdradzono na temat książki Alexandra Freeda, ponieważ ujawniono także jej okładkę oraz opis.

Poniżej możecie zobaczyć okładkę w pełnej krasie i przeczytać przetłumaczone przez nas streszczenie.

W obliczu szokującej decyzji Yrici Quell – i jednej z najbrutalniejszych bitew w ich życiu – pozostali członkowie Eskadry Alfabet szukają odpowiedzi i rozwiązań w całej galaktyce, której dawne blizny grożą ponownym zaognieniem.

Soran Keize powrócił na czele Dywizjonu Cienia. Operacja Popiół, polegająca na przerażającej eksterminacji planet, która rozpoczęła się u schyłku ery Imperium, wciąż zbiera swe żniwo w galaktyce. Dywizjon Cienia nie jest już ranną zwierzyną, która ucieka przed łowcami Nowej Republiki. Wraz z dowódcą wróciła ich siła, a gwiezdne niszczyciele i eskadry myśliwców TIE czają się w ciemnej przestrzeni międzygwiezdnej, wciąż sumiennie wykonując ostatni niszczycielski rozkaz Imperatora – oraz inną, dziwniejszą misję, którą Keize rozpoczął nie dla umierającego Imperium, lecz dla jego wiernych żołnierzy.

Statki Eskadry Alfabet są równie poobijane i zniszczone, co duchy jej członków, ale przynajmniej zawsze mogli na sobie polegać. Teraz, gdy mierzą się z odrodzoną niszczycielską siłą Keizego, nie są pewni, czy mają nawet to. Jak możesz złapać cień? Jak go zabić? A jeśli nawet wygrasz, kto zapłaci cenę?

Co prawda jeszcze nie wiemy, kto zapłaci cenę, ale wiemy za to, że Star Wars: Victory’s Price ukaże się na rynku 2 marca 2021 roku nakładem wydawnictwa Del Rey.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.