Seriale

[Plotka] Preprodukcja serii o Obi-Wanie wystartuje już niebawem

W swoim najnowszym raporcie serwis MakingStarWars.net, który wielokrotnie dysponował wiarygodnymi przeciekami na temat różnych produkcji ze świata Gwiezdnych wojen, donosi, że już w przyszłym miesiącu rozpoczną się prace preprodukcyjne (czyli poprzedzające właściwe zdjęcia na planie) do serii o Obi-Wanie Kenobim.

Jak podają źródła MSW.net, przygotowania do nagrań mają ruszyć na stacji kolejowej zlokalizowanej w Południowej Kalifornii, gdzie kręcono wcześniej sporą część zdjęć do obu sezonów Mandalorianina. Jason Ward sugeruje, że miejsce to, podobnie jak w przypadku serialu Jona Favreau, ma posłużyć za zewnętrzną scenerię dla jakiejś piaszczystej planety, natomiast pozostała część zdjęć odbędzie się w londyńskim Pinewood Studios lub na Manhattanie.

Redaktor serwisu dodaje również, że kiedy ostatnio odwiedzał stację w Kalifornii, wciąż znajdowało się tam sporo elementów scenerii związanych z planetą Tatooine ukazaną w The Mandalorian. Rzeczy te mogłyby być z powodzeniem ponownie wykorzystane przez ekipę Kenobiego, gdyby spieczona słońcami pustynia miała pojawić się w ramach serii (co jest w zasadzie niemal pewne).

Pozostaje jedynie pytanie, czy preprodukcja rozpoczynająca się tak prędko oznacza, że aktorzy wejdą na plan jeszcze w tym roku? Warto tu ponownie przywołać Mandalorianina, w przypadku którego preprodukcja startująca we wrześniu 2018 roku była wstępem do zdjęć, które rozpoczęły się zaledwie miesiąc później. Stałoby to jednak w sprzeczności ze słowami Ewana McGregora – jakiś czas temu aktor przekazał, że zdjęcia mają rozpocząć się dopiero na początku przyszłego roku.

Na ten moment pozostaje nam jedynie oczekiwanie na dalsze informacje dotyczące serii o Obi-Wanie i trzymacie się nadziei, że wydarzenia mające obecnie miejsce na świecie (ani problemy ze scenariuszem) nie wpłyną jeszcze bardziej na plany wytwórni filmowych.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.