Seriale

[Plotka] Preprodukcja serii o Obi-Wanie wystartuje już niebawem

W swoim najnowszym raporcie serwis MakingStarWars.net, który wielokrotnie dysponował wiarygodnymi przeciekami na temat różnych produkcji ze świata Gwiezdnych wojen, donosi, że już w przyszłym miesiącu rozpoczną się prace preprodukcyjne (czyli poprzedzające właściwe zdjęcia na planie) do serii o Obi-Wanie Kenobim.

Jak podają źródła MSW.net, przygotowania do nagrań mają ruszyć na stacji kolejowej zlokalizowanej w Południowej Kalifornii, gdzie kręcono wcześniej sporą część zdjęć do obu sezonów Mandalorianina. Jason Ward sugeruje, że miejsce to, podobnie jak w przypadku serialu Jona Favreau, ma posłużyć za zewnętrzną scenerię dla jakiejś piaszczystej planety, natomiast pozostała część zdjęć odbędzie się w londyńskim Pinewood Studios lub na Manhattanie.

Redaktor serwisu dodaje również, że kiedy ostatnio odwiedzał stację w Kalifornii, wciąż znajdowało się tam sporo elementów scenerii związanych z planetą Tatooine ukazaną w The Mandalorian. Rzeczy te mogłyby być z powodzeniem ponownie wykorzystane przez ekipę Kenobiego, gdyby spieczona słońcami pustynia miała pojawić się w ramach serii (co jest w zasadzie niemal pewne).

Pozostaje jedynie pytanie, czy preprodukcja rozpoczynająca się tak prędko oznacza, że aktorzy wejdą na plan jeszcze w tym roku? Warto tu ponownie przywołać Mandalorianina, w przypadku którego preprodukcja startująca we wrześniu 2018 roku była wstępem do zdjęć, które rozpoczęły się zaledwie miesiąc później. Stałoby to jednak w sprzeczności ze słowami Ewana McGregora – jakiś czas temu aktor przekazał, że zdjęcia mają rozpocząć się dopiero na początku przyszłego roku.

Na ten moment pozostaje nam jedynie oczekiwanie na dalsze informacje dotyczące serii o Obi-Wanie i trzymacie się nadziei, że wydarzenia mające obecnie miejsce na świecie (ani problemy ze scenariuszem) nie wpłyną jeszcze bardziej na plany wytwórni filmowych.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.