Filmy

[Plotka] Projekt o Benie Solo w planach Lucasfilmu

W grudniu ubiegłego roku, po czterech latach powstawania kolejnych odsłon trylogii Sequeli, na ekranach kin zadebiutował domykający historie postaci dziewiąty epizod sagi Star Wars. Może się jednak okazać, iż nie była to ostatnia okazja, przy której na ekranie mogliśmy zobaczyć jednego z głównych bohaterów ostatnich trzech filmów.

Prowadzący Kessel Run Transmissions (odpowiedzialni między innymi za przekazanie pierwszych informacji o potwierdzonym później serialu The Bad Batch) donoszą bowiem, iż Lucasfilm miałby planować wyprodukowanie tytułu – nie wiadomo, czy filmu, czy serialu – poświęconego Benowi Solo. Co ciekawe, jednocześnie nie dotarły do nich informacje o powrocie Adam Drivera do swojej roli, co zrodziło spekulacje, iż mogłoby chodzić o animację bądź projekt ukazujący syna Hana i Lei w znacznie młodszym wieku.

Podkreślamy jednak, iż choć są to doniesienia z całkiem wiarygodnych źródeł, wciąż nie są to oficjalne komunikaty czy ogłoszenia największych prasowych redakcji. Szczególnie, że koncept wydaje się być raczej dziwny i niepotrzebny – historia Bena Solo w samych filmach stanowi kompletną narrację, a ponadto była dość szczegółowo rozwijana w komiksach. Natomiast ponowne zwrócenie się ku okresowi zbliżonemu do czasu akcji Oryginalnej trylogii w tym momencie wydawałoby się już naprawdę wymuszone. Gdybyśmy już mieli poznawać więcej historii o bohaterach Sequeli, lepszym ruchem byłaby kontynuacja i eksplorowanie nieznanego okresu, jakim są wydarzenia dziejące się po Skywalker. Odrodzenie.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.