Saga Star Wars

[Plotka] Projekt o Benie Solo w planach Lucasfilmu

W grudniu ubiegłego roku, po czterech latach powstawania kolejnych odsłon trylogii Sequeli, na ekranach kin zadebiutował domykający historie postaci dziewiąty epizod sagi Star Wars. Może się jednak okazać, iż nie była to ostatnia okazja, przy której na ekranie mogliśmy zobaczyć jednego z głównych bohaterów ostatnich trzech filmów.

Prowadzący Kessel Run Transmissions (odpowiedzialni między innymi za przekazanie pierwszych informacji o potwierdzonym później serialu The Bad Batch) donoszą bowiem, iż Lucasfilm miałby planować wyprodukowanie tytułu – nie wiadomo, czy filmu, czy serialu – poświęconego Benowi Solo. Co ciekawe, jednocześnie nie dotarły do nich informacje o powrocie Adam Drivera do swojej roli, co zrodziło spekulacje, iż mogłoby chodzić o animację bądź projekt ukazujący syna Hana i Lei w znacznie młodszym wieku.

Podkreślamy jednak, iż choć są to doniesienia z całkiem wiarygodnych źródeł, wciąż nie są to oficjalne komunikaty czy ogłoszenia największych prasowych redakcji. Szczególnie, że koncept wydaje się być raczej dziwny i niepotrzebny – historia Bena Solo w samych filmach stanowi kompletną narrację, a ponadto była dość szczegółowo rozwijana w komiksach. Natomiast ponowne zwrócenie się ku okresowi zbliżonemu do czasu akcji Oryginalnej trylogii w tym momencie wydawałoby się już naprawdę wymuszone. Gdybyśmy już mieli poznawać więcej historii o bohaterach Sequeli, lepszym ruchem byłaby kontynuacja i eksplorowanie nieznanego okresu, jakim są wydarzenia dziejące się po Skywalker. Odrodzenie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.