Gry

„Battlefront II” nadal żyje – jutro gra dostanie nowy patch

Wielu fanów wydanego w 2017 roku Star Wars: Battlefront II wciąż nie otrząsnęło się z traumy sprzed kilku miesięcy, jaką było ogłoszenie przez twórców zakończenia wsparcia dla tytułu. Oznacza to przede wszystkim odejście od regularnych aktualizacji z zawartością, tak więc nie powinniśmy spodziewać się w przyszłości jakichkolwiek update’ów z dodatkowymi mapami, broniami czy skórkami dla postaci. Koniec wsparcia nie jest jednak równoznaczny z kompletnym porzuceniem swojego dzieła przez DICE – już jutro zadebiutuje nowy patch, naprawiający najbardziej uciążliwe problemy oraz wprowadzający kilka usprawnień w działaniu gry.

Lista naprawionych problemów prezentuje się następująco:

  • Naprawiono błąd, który umożliwiał graczom zwiększanie redukcji obrażeń Dartha Vadera.
  • Naprawiono błąd, w wyniku którego Atak Pazurów Generała Grievousa mógł wielokrotnie trafiać przeciwników w krótkim czasie.
  • Naprawiono błąd, w wyniku którego Darth Maul nie był w stanie zablokować ataków po wykonaniu Ataku Obrotowego podczas bloku.
  • Naprawiono błąd, w wyniku którego pojawiały się artefakty graficzne wokół plecaka odrzutowego Boby Fetta, gdy ten był oszołomiony.
  • Naprawiono błąd, w wyniku którego ikona plecaka odrzutowego Boby Fetta nie była wyszarzona, gdy jego umiejętności były zablokowane.
  • Zmieniono loga EA Access i Origin Access w grze na logo EA Play.

Nowy patch zadebiutuje już jutro na platformach Xbox One, PS4 oraz PC o godzinach 9:00, 10:00 i 11:00. Rozmiary będą wahać się od 500 do 900 mb.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.