Wydarzenia

Brie Larson kilka razy starała się o rolę w Star Wars

Brie Larson, aktorka najbardziej znana z roli Kapitan Marvel w MCU, raczej nie może narzekać na dotychczasowy rozwój swojej kariery. Nie licząc ról w samodzielnym blockbusterze o superbohaterce oraz w filmach z serii Avengers, artystka miała również okazję zagrać w dramacie Pokój, za co otrzymała nawet Oscara.

Praca aktora filmowego w Hollywood to jednak ciężki kawałek chleba – każdy, kto próbuje swoich sił w tym środowisku, musi liczyć się nie tylko z sukcesami, ale też licznymi porażkami. O tych drugich opowiedziała ostatnio sama zainteresowana w najnowszym materiale wideo na swoich youtube’owym kanale. Brie przytoczyła tam parę przykładów nieudanych castingów do znanych serii filmowych, pośród których wymieniła Gwiezdne wojny.

„Nie dostałam roli w Plotkarze, ale to w zasadzie dobrze. Poszłam na przesłuchania do Igrzysk śmierci, ale z tego też nic nie wyszło. Próbowałam dostać się do Krainy jutra, lecz nie chcieli dać mi roli. Chodziłam na castingi do każdej części nowych Gwiezdnych wojen i z tego również nic nie wyszło.”

Pamiętajmy, że przypadek Brie Larson w żadnym stopniu nie jest odosobniony – aktorzy starają się w trakcie swoich karier o role w najróżniejszych produkcjach i często ich nie dostają. Różnica jest taka, że Brie otwarcie o tym opowiedziała, podczas gdy większość hollywoodzkich artystów woli w wywiadach skupiać się na sukcesach, a nie porażkach.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.