Gry

Pojawił się mod „Fallen Republic” do gry „Stellaris”

Co jakiś czas informujemy Was o sporych fanowskich przedsięwzięciach, także tych z branży gier wideo. Spora część z nich nie dochodzi do skutku z uwagi na próbę ulepszania starszych tytułów, jednak nie dotyka to bardzo popularnych modyfikacji. Jedna z nich właśnie doczekała się premiery.

Mowa o modzie Fallen Republic, który kilka dni temu zadebiutował w Warsztacie Steam. Modyfikacja powstała z myślą o uznanej strategii typu 4X zatytułowanej Stellaris od znanego fanom strategicznej rozgrywki studia Paradox Interactive. Fabuła modyfikacji zabiera graczy w okres tuż po proklamacji Imperium Galaktycznego. Możemy wcielić się w szereg istniejących wówczas frakcji, takich jak wspomniane Imperium, Sojusz Rebeliantów, Klany Mandalorian czy Dynastia Chissów. Do naszej dyspozycji oddano ponad 1300 układów planetarnych, 140 statków, 40 grywalnych frakcji i przeszło setkę znanych gatunków obcych. Twórcy zadbali o każdy szczegół i przebudowali grę w taki sposób, by w jak największym stopniu oddała realia Gwiezdnych wojen.

Pełną listę zmian możecie znaleźć tutaj; także w tym miejscu możecie pobrać modyfikację, pod warunkiem, że posiadacie już Stellaris w swojej bibliotece gier.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.