Gry

Jutro specjalna prezentacja „Star Wars: Squadrons”

Dopiero co informowaliśmy Was o zaplanowanych na jutro pokazach LEGO Star Wars – The Skywalker Saga, a teraz okazuje się, że to niejedyny gwiezdnowojenny akcent, jaki ma pojawić się na targach Gamescom.

Oficjalny profil EA Star Wars przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych, że w trakcie panelu Opening Night Live odbędzie się specjalny pokaz nadchodzącego symulatora bitew kosmicznych – Star Wars: Squadrons.

Squadrons będzie miał swoją premierę 2 października 2020. Produkcja udostępniona zostanie za pośrednictwem platform OriginSteam Epic Games Store, a także na konsolach Xbox One oraz PlayStation 4. Warto przy tym zaznaczyć, że rozgrywki będą w pełni cross-platformowe, zatem gracze będą mogli rywalizować we wspólnych meczach, niezależnie od używanego sprzętu. Rozgrywka skupi się na potyczkach 5v5 i możliwa będzie modyfikacja swojego statku oraz pilota. Co więcej, użytkownicy PC PS4 dostaną możliwość grania w trybie VR.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.